Niezbędnik w podróży w saszetce

Każdy wyjazd krótszy lub dłuższy wiąże się z koniecznością zabrania ze sobą potrzebnych rzeczy. Najczęściej wybieramy w tym celu walizkę lub torbę podróżną. Drobne przedmioty tym bardziej te ważne i drogocenne powinniśmy mieć zawsze przy sobie. W tym celu przydają się akcesoria bagażowe. Sprawdź, co możesz wybrać.

 

Poręczna saszetka dla panów

 

Męska saszetka na ramię lub z uchwytem do noszenia na pasku spodni jest najporęczniejszym podręcznym bagażem dla mężczyzn. Mieści wszelkie potrzebne dokumenty, pieniądze, karty bankomatowe oraz drobne przedmioty.

 

Elegancka kosmetyczka dla pań

 

Jeśli chodzi o damskie kosmetyczki to w podróży mogą stanowić świetny schowek na etui na karty, portfel czy dokumenty. Dzięki wielu przegródkom, kieszonkom na zamek schowasz to, co jest najwartościowsze.

 

Dokumenty w podróży

 

Każdy zgodzi się z tym, że dokumenty i pieniądze w podróży to rzeczy najważniejsze. Warto trzymać je osobno, lecz oczywiście zawsze przy sobie. Pomocne w tym celu są wszelkie akcesoria bagażowe. Kopie dokumentów można schować w głównym bagażu. Uwaga. Nie przechowuj oryginałów dokumentów razem z kopiami. Kopie na skrzynce mailowej to bardzo dobry pomysł, z którego również warto skorzystać. Jeśli zdecydujesz się na kopie przechowywane w chmurze, pamiętaj o ich zabezpieczeniu skomplikowanym hasłem dostępu.

2 komentarze Dodaj komentarz

  1. Witek napisał(a):

    Właśnie przygotowujemy się do pierwszej lotniczej podróży. Jest stres 🙂

  2. Mariola napisał(a):

    Nie taki diabeł straszny, ale tego typu gadżety są oczywiście niezastąpione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *