Portfele – Jakie? Co w modzie piszczy?

Torebka, okulary, zegarek i koniecznie portfel. To atrybuty kobiet i mężczyzn. Zajmijmy się tym ostatnim, bo pomimo tego, że coraz rzadziej operujemy gotówką, przydaje się, a wręcz jest koniecznym dodatkiem. Szukamy marki, która pozwoli nam być pewnymi najwyższej jakości tego produktu, ale też tego, że jest on modny. Portfele to także świetny pomysł na prezent nie tylko dla ukochanej czy ukochanego.

Klasycznie zawsze modnie

 

Klasyka, minimalizm to od zawsze trend, którego nie musimy się obawiać. W przypadku portfela damskiego lub męskiego to sprawdzony design, z którym możemy zapoznać się, odwiedzając stronę luksusowej marki Vip Collection. Portfele skórzane o nienagannej linii oraz wiele kolekcji dedykowanych wymagającym klientom to zapowiedź nadchodzącego sezonu.

 

Co się komu podoba

 

Skórzane portfele damskie to również portfele zdobione. Jakie zdobienie? Rzecz gustu, po prostu co się komu podoba. Bardzo ciekawie wyglądają dość popularne obecnie portfele z tłoczonej skóry o podwyższonej odporności mechanicznej. Na suwak, bigiel lub zatrzask – jak kto woli. Portfel musi być nie tylko praktyczny. Warto pozwolić sobie w jego kwestii na nieco nonszalancji. Niech podkreśli naszą osobowość. Niech zaakcentuje nasz oryginalne stanowisko w kwestii dodatków. A na prezent? Warto podejrzeć, jaki styl preferuje osoba, której chcemy podarować portfel. Niech będzie to prezent dedykowany wyłącznie jej. W ten sposób zapewnimy sobie obopólne zadowolenie i satysfakcję.

2 komentarze Dodaj komentarz

  1. Karol napisał(a):

    Z Vip Collection dostałem portfel. Pierwsza klasa.

  2. Asia napisał(a):

    Czekam na nową kolekcję 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *